Na co zwrócić uwagę, wybierając lekarza rodzinnego?

Wybór lekarza rodzinnego to istotna sprawa dla każdej osoby ubezpieczonej, która chce korzystać z opieki publicznej służby zdrowia. Wybierając lekarza rodzinnego, warto zawracać uwagę na kilka aspektów, które z czasem mogą okazać się niezwykle ważne, a które nie zawsze bierzemy pod uwagę wypełniając ...

Na co zwrócić uwagę wybierając taboret prysznicowy?

Taboret prysznicowy aktualnie jest obowiązkowym elementem wyposażenia łazienki, z której korzystają osoby starsze, albo niepełnosprawne. Przed zdecydowaniem się jednak na kupno konkretnego taboretu, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii.

Materiał


Przede ...

W czym może pomóc masa plastyczna?

Masy plastyczne do rehabilitacji cieszą się w ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem, ale mało kto zdaje sobie sprawę z tego, w czym mogą one pomóc. Niniejszy artykuł to doskonały wybór właśnie dla tych osób, które chcą poznać zastosowanie plastycznej masy.


Jakie ...


Właściwe podłoże podczas ćwiczeń

Ćwicząc w domu warto pamiętać o zasadach bezpieczeństwa. Nie chodzi tu o bezpośrednie zagrożenie życia - jednak na każdy szczegół warto zwrócić uwagę, w przeciwnym razie szybko mogą powstać bolesne kontuzję. Jednym z najważniejszych elementów jest w tym przypadku podłoże do wykonywania ...


Czym ustabilizować górny odcinek kręgosłupa?

Ból karku i szyi jest jedną z najczęstszych dolegliwości, które dotykają zarówno ludzi młodych, jak i osoby starsze. Czasami zabiegi fizjoterapeutyczne czy działania profilaktyczne nie wystarczają i konieczne jest wtedy zastosowanie ortezy szyjnej.

Zadanie ortezy szyjnej
Orteza ...


123456789